Výberový proces vo Visme

Sme v procese rastu. Každý deň nám pribúdajú nové pozície v rôznych technológiách. Všetky otvorené pozície nájdete na našej webstránke tu.

Dbáme na kvalitu výberového procesu, preto každé zaslané CV starostlivo posudzujeme. Každý kandidát od nás dostane odpoveď. Výberový proces je u nás rozdelený do nasledovných krokov:

Telefonický pohovor

V prípade, že spĺňate požiadavky nastavené pre danú pozíciu, budeme Ťa telefonicky kontaktovať v najbližších dňoch od Tvojej reakcie. Po krátkom telefonickom rozhovore si dohodneme osobné stretnutie.

Osobné stretnutie

Na osobnom stretnutí si bližšie prejdeme Tvoje pracovné skúsenosti, očakávania. Dozvieš sa viac informácií o Visme, produktoch, na ktorých pracujeme.

Technický pohovor

V závislosti od typu pozície Ťa čaká rozhovor s našim technickým človekom. Pripraviť sa môžeš na rôzne otázky týkajúce sa Tvojich technických skúseností, prípadne Ti dáme zadanie na vypracovanie.

 

Osobnostný test

U nás Ťa na záver čaká ešte osobnostný test a test na logické myslenie.

Kontakt

Ak máš záujem dozvedieť sa o práci vo Visme viac alebo sa chceš niečo opýtať, kľudne nám napíš. Pre talentovaných ľudí je vo Visme vždy priestor.


Petra Judičáková
petra.judicakova@visma.com
Lucia Kramarčíková
lucia.kramarcikova@visma.com