Visma Community

Legal information

Choose which regional language you would like the information in:

Vispārīgie noteikumi

Īsumā par Community

Visma Community ir portāls, kuru VISMA ir izstrādājusi saviem klientiem un citiem, kas vēlas iegūt zināšanas par VISMA produktiem un pakalpojumiem, kā arī saņemt citu noderīgu informāciju.

Ja vēlaties aktīvi piedalīties Community, Jums ir jāreģistrējas kā lietotājam. Tas Jums ļaus sazināties ar VISMA un citiem VISMA produktu lietotājiem, lai uzzinātu vairāk par produktiem, pakalpojumiem vai profesionāliem jautājumiem.

Visma mērķis ir nodrošināt Community kā drošu platformu kominikācijai. Vadlīnijas Visma Community lietošanā varat atrast šeit.

Jūsu pienākumi lietojot Community

Visma Community ir jābūt arēnai, kur saņemt svarīgu informāciju un apmainīties ar lietotāju pieredzi. Mēs vēlamies, lai cilvēki izmantotu Community, lai dalītos savā pieredzē un uzdotu sev svarīgus jautājumus, bet ne uz citu lietotāju vai kopienas integritātes rēķina. Pieklājība, labas manieres un cieņa pret citiem dalībniekiem ir būtiski faktori, lai Jūs būtu Community lietotājs.

Kad izveidojat lietotāju Visma Community.

 • Izmantojiet to pašu vārdu, ko lietojat ikdienā
 • Nekad nedalieties ar savu paroli vai nenododiet savu kontu citai personai (bez mūsu atļaujas)
 • Nerakstiet neko nelikumīgu, maldinošu, diskriminējošu vai krāpniecisku
 • Nepārkāpiet neviena cita tiesības, tostarp intelektuālā īpašuma tiesības
 • Nepublicēt tālruņa numurus, e-pasta adreses, kontu numurus vai citu konfidenciālu vai sensitīvu informāciju. Jūsu rakstītais būs redzams citiem lietotājiem.

Visma tiesības

Visma patur tiesības

 • Dažos gadījumos pārvietot Jūsu publicētu ziņu uz piemērotāku Community forumu
 • Dzēst saturu, kas klasificējams kā reklāma, pārdošanas veicināšana, surogātpasts u.c.
 • Atjaunot Community Vadlīnijas
 • Rediģēt un dzēst neatbilstošu saturu
 • Bloķēt dalībniekus, ja viņi neievēro Visma vadlīnijas vai pārkāpj šos vispārīgos noteikumus un nosacījumus

Visma patur tiesības atjaunināt šos vispārīgos noteikumus un nosacījumus. Visma veic izmaiņas tikai tad, ja tas ir nepieciešams jaunu tiesību aktu dēļ, ja noteikumi vairs nav pietiekami vai ja noteikumi ir nepilnīgi. Visma informēs jūs (piemēram, pa e-pastu vai ar Community starpniecību) vismaz 30 dienas pirms tam, kad veiksim būtiskas izmaiņas šajos vispārīgajos noteikumos, ja vien izmaiņas nav saistītas ar piemērojamo tiesību aktu prasībām. Tas dod jums iespēju pārskatīt izmaiņas, pirms tās stājas spēkā, un, iespējams, deaktivizēt lietotāju, ja nevēlaties pieņemt jaunos vispārīgos noteikumus un nosacījumus.

Ja vēlaties deaktivizēt Jūsu Visma Community lietotāja profilu, sūtiet epastu uz [email protected].


Atbildība

Visma nav atbildīga par Visma klientu un citu personu publicētu saturu sociālajos tīklos.

Lielu daļu informācijas, ko atradīsiet Visma Community, ir sagatavojuši un publicējuši citi lietotāji, kuri nav Visma darbinieki. Daudziem Visma klientiem ir plašas zināšanas par mūsu produktiem, un viņi bieži publicēs noderīgu informāciju un atbildes uz jūsu jautājumiem. Visma neuzņemas atbildību par nepareiziem padomiem un informāciju, ko sniedz lietotāji, kas nav Visma darbinieki.


Personas datu apstrāde

Vairāk par to, kā Visma apstrādā jūsu personas datus Visma Community, varat izlasīt šeit.

Citām personām - gan Community lietotājiem, gan interneta lietotājiem ārpus tās - būs redzami sekojoši Jūsu personas dati:

 • Jūsu augšupielādēts attēls,
 • Jūsu lietotājvārds Visma Community,
 • reģistrācijas datums,
 • pēdējais Community apmeklējums.

Papildus augstāk minētajiem datiem Jūs varat izvēlēties publicēt arī citu informāciju.

Ņemiet vērā, ka informācija, ko Jūs izvēlaties publicēt Community, piemēram, ziņas forumā, netiks dzēstas, deaktivizējot Jūsu lietotāja profilu. Visma ir tiesības saglabāt šo informāciju Community kvalitātes uzlabošanai, t.sk. saglabāt pieejamu lietotāju saziņu ar Visma un citiem lietotājiem. Visma to neuzskata par lietotāju konfidencialitātes pārkāpumu, jo Community ļauj brīvprātīgi apspriest dažādus profesionālos jautājumus.

Privātuma atruna

Par Community

Visma Community ir portāls, kuru Visma ir izstrādājusi saviem klientiem un citiem, kas vēlas iegūt zināšanas par Visma produktiem un pakalpojumiem, kā arī saņemt citu noderīgu informāciju.

Ja vēlaties aktīvi piedalīties Community, Jums ir jāreģistrējas kā lietotājam. Tas Jums ļaus sazināties ar Visma un citiem Visma produktu lietotājiem, lai uzzinātu vairāk par produktiem, pakalpojumiem vai profesionāliem jautājumiem.

Privātums Community

Kā Visma var izmantot manus - Community lietotāja - personas datus?

Lai Jūs varētu lietot Community, Visma apstrādā Jūsu personas datus, lai izpildītu vienošanos ar jums. Reģistrējoties kā Community lietotājs, Jums jānorāda vārds, uzvārds, e-pasta adrese, valoda un valsts. Ja Jūsu personas dati jau ir ievadīti mūsu kontaktu datu bāzē (piemēram, esat mūsu klients), Community lietotāja dati tiks sasaistīti ar personas datiem mūsu kontaktu datu bāzē. Tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu piekļuvi Jums atbilstošākajām Community sadaļām un/vai personalizētam saturam. Dažas Community sadaļas ir slēgtas, un ir pieejamas tikai konkrētām lietotāju grupām.

Kad izveidojat lietotāju Visma Community, Visma var apstrādāt jūsu personas datus šādiem mērķiem:

 • nodrošināt Jūsu piekļuvi Community, lai Jūs tajā varētu sazināties par mūsu produktiem, pakalpojumiem vai profesionāliem jautājumiem;
 • pārvaldīt Jūsu Visma Community lietotāja sasaisti ar Visma produktiem un pakalpojumiem;
 • nodrošināt Jūsu saziņu ar Visma un citiem Community lietotājiem;
 • saņemt, apstrādāt un kopīgot ziņas un ieteikumus no lietotājiem, lai turpinātu uzlabot Visma produktus un pakalpojumus;
 • izveidot Jūsu lietotāja profilu, kas balstīts uz Jūsu kā lietotāja interesēm, analizējot Jūsu aktivitātes Community. Lietotāja profils un citi dati sniedz informāciju, kas mums ļauj uzlabot Visma Community portālu, kā arī komunikāciju Community iekšpusē un ārpus tās. Lai iegūtu vairāk informāciju par profilēšanu, jūsu tiesībām, kad Visma veic profilēšanu un Visma leģitīmo interesi šādas apstrādes veikšanā skatīt Visma privātuma atrunā.

Kā es varu kontrolēt no Visma saņemtās informācijas apjomu?

Jūs jebkurā brīdī varat mainīt informāciju par Jūs interesējošām jomām vai izvēlēties saņemt vairāk informācijas no Visma Community. Lai to izdarītu, dodieties uz Community saiti "Mans profils" un mainiet paziņojumu un e-pasta iestatījumus. Jūs arī varat atjaunināt savus e-pasta abonementus, rediģēt savu kontaktinformāciju un pārvaldīt atļaujas attiecībā uz to, kā Visma apstrādā jūsu personas datus mārketinga vajadzībām, izmantojot Visma pārvaldības rīku. Ievērojiet, var gadīties, ka Jūs esat piekritis saņemt informāciju arī no citiem Visma uzņēmumiem pa komunikācijas kanāliem, kas nav saistīti ar Visma Community.

Ja vēlaties, lai Jūsu Visma Community lietotājs tiktu dzēsts, lūdzu rakstiet uz [email protected].

Kas apstrādā manus personas datus?

Lai sasniegtu augstāk minētos mērķus un sniegtu informāciju, kas pielāgota Jūsu interesēm, Visma Group apstrādā Jūsu personas datus, kas iegūti no Community. Iespējams, Jūsu personas datiem piekļūs arī apakšuzņēmēji, kas palīdz nodrošināt Community darbību un augstāk minēto mērķu sasniegšanu. Šeit ir redzams saraksts ar Visma uzņēmumiem un apakšuzņēmējiem, kas šobrīd var piekļūt Jūsu personas datiem. Visma aizsargā jūsu tiesības uz konfidencialitāti, slēdzot datu apstrādes līgumus ar apakšuzņēmējiem.

Ja datu apstrāde tiek veikta ārpus ES / EEZ, Visma nodrošina juridisko pamatojumu šādai starptautiskai datu apstrādei jūsu vārdā, piemēram izmantojot EU Model Clauses.

Kādus personas datus varēs redzēt citas personas?

Citām personām - gan Community lietotājiem, gan interneta lietotājiem ārpus tās - būs redzami sekojoši Jūsu personas dati:

 • Jūsu augšupielādēts attēls,
 • Jūsu lietotājvārds Visma Community,
 • reģistrācijas datums,
 • pēdējais Community apmeklējums.

Papildus augstāk minētajiem datiem Jūs varat izvēlēties publicēt arī citu informāciju.

Ņemiet vērā, ka informācija, ko Jūs izvēlaties publicēt Community, piemēram, ziņas forumā, netiks dzēstas, deaktivizējot Jūsu lietotāja profilu. Visma ir tiesības saglabāt šo informāciju Community kvalitātes uzlabošanai, t.sk. saglabāt pieejamu lietotāju saziņu ar Visma un citiem lietotājiem. Visma to neuzskata par lietotāju konfidencialitātes pārkāpumu, jo Community ļauj brīvprātīgi apspriest dažādus profesionālos jautājumus.

Visma nav atbildīga par Visma klientu un citu personu publicētu saturu sociālajos tīklos.

Kādas ir manas tiesības?

Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, pieprasot pārskatu par personas datiem, kurus mēs apstrādājam par jums, un jums var būt tiesības uz datu pārnesamību. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai Visma labotu neprecizitātes jūsu personas datos.

Turklāt jums ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, kā arī - ierobežot vai aizliegt savu personas datu apstrādi saskaņā ar šo Privātuma atrunu vai citiem īpašiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Lūdzu, izmantojiet šo formu, lai iesniegtu pieprasījumus, kā minēts šajā sadaļā.

Kur es varu iegūt vairāk informāciju par Visma privātuma politiku un kādu personu, kas var atbildēt uz jautājumiem?

Vairāk informāciju par to kā Visma apstrādā jūsu personas datus jūs varat atrast mūsu Visma Trust Centre (English).

Ja jums ir kādi jautājumi par privātumu Visma Community, tostarp mūsu tiesībām apstrādāt personas datus, informācijai par apakšuzņēmējiem, nepareizas informācijas dzēšanu vai labošanu utt., lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo formu.

Related pages

Drag